Aktualności

W 19 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna udała się na wyjazd do Krakowa. Mecz zakończył się porażką 3:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Wiktor Niewiarowski i Adrian Wnuk.

Z nieba do piekła. Porażka z Wieczystą.

W 19 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna udała się na wyjazd do Krakowa. Mecz zakończył się porażką 3:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Wiktor Niewiarowski i Adrian Wnuk. Do przerwy nasz zespół prowadził 1:0, a mógł zdobyć jeszcze dwie bramki po doskonałych syutacjach Damiana Lepiarza. Po bramce w 47 minucie z rzutu karnego było już 1:1, a po pięciu minutach drugiej połowy musieliśmy grać w osłabieniu, po drugiej żółtej, a w konsekwencji czerwonej kartce Filipa Araka. W 63 minucie Marcin Pigiel zagrał ręką w szesnastce i sędzia przyznał Wieczystej drugi rzut karny, a Manuel Torres zdobył swoją drugą bramkę w tym meczu. W 77 minucie na 3:1 podwyższył Karol Danielak. W 86 minucie kontaktową bramkę po strzale głową zdobył 16-letni Adrian Wnuk - było to pierwsze trafienie naszego wychowanka w 3 lidze. W czwartej i piątej minucie doliczonego czasu gry działo się jeszcze w polu karnym przeciwnika, ale strzały naszych zawodników zostały zablokowane. Poniżej przedstawiamy podsumowanie meczu przez trenera Artura Renkowskiego. 

,,Jesteśmy w trakcie ciężkiego momentu, bo praca którą wykonujemy na codzień i którą zrobiliśmy w trakcie okresu przygotowawczego nie przekłada się na wyniki. W meczu z Wieczystą stać nas było na lepszy wynik końcowy, ale znów cierpimy przez brak wyrachowania i wykorzystywania dobrych momentów. Dodatkowo sami podajemy tlen przeciwnikowi swoimi błędami przy zebraniu drugiej piłki, a w chwilę później tracąc jednego zawodnika. Stać nas na wygranie, jak i przegranie z każdym. Musimy wykazywać się większą dyscypliną w obronie, bo inaczej w tej lidze wygrywać po prostu nie będziemy".

KS Wieczysta Kraków 3:2 MKS Podlasie Biała Podlaska (0:1)

0:1 Wiktor Niewiarowski 2′
1:1 Manuel Torres 47′ (k)
2:1 Manuel Torres 64′ (k)
3:1 Karol Danielak 77′
3:2 Adrian Wnuk 86′

Wieczysta Kraków: Mikułko, Klimczak (46′Kumah), Bujak, Pałaszewski (46′Mišák), Favorov, Pietras, Danielak, Torres, Majewski, Asmelash (73′Bąk), Twarowski (35′Hebel).

Podlasie Biała Podlaska: Misztal, Nojszewski, Arak, Kot, Kozłowski, Pigiel, Podstolak, Bahonko, Kosieradzki (67′Wojczuk), Lepiarz (80′Wnuk), Niewiarowski (77′Kurowski).

Żółte kartki: Pietras, Favorov, Danielak - Pigiel, Arak x2, Niewiarowski, Kot.

Czerwona kartka: Arak.

Sędzia: Mariusz Goriwoda (Zabrze).

 
 

 

Nasi sponsorzy i partnerzy