Aktualności

WYSOKIE ZWYCIĘSTWO Z KARPATAMI KROSNO!

W początkowym etapie meczu gra toczyła się głównie na połowie drużyny Karpat. Nasi zawodnicy szybko udokumentowali przewagę, bo już w 8 minucie po dośrodkowaniu Matuesza Wyjadłowskiego swoją bramkę zdobył Mateusz Podstolak, pokonując bramkarza gości uderzeniem głową. Minutę później z rzutu wolnego próbował Patryk Kapuściński, jednak jego uderzenie poszybowało nad poprzeczką. W 25 minucie świetną okazję do zdobycia wyrównującej bramki miał napastnik Karpat. Goście przyspieszyli grę w środkowym sektorze, dzięki czemu oko w oko z Rafałem Misztalem stanął napastnik przyjezdnych, jednak trafił jedynie w słupek. Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i dwie minuty później nasza drużyna podwyższyła wynik. Indywidualną akcję w prawym sektorze przeprowadził Krzysztof Salak, który dograł w pole karne, jeden z obrońców Karpat wybił piłkę przed pole karne do której dobiegł Maciej Orzechowski i w pierwszym kontakcie oddał strzał po dalszym słupku, trafiając do siatki. Odpowiedź przyjezdnych była błyskawiczna, bo minutę później dobre zagranie za plecy naszych obrońców otrzymał napastnik gości i tym razem nie chybił, zdobywając bramkę kontaktową. Jednak to nasi zawodnicy zadali ostatni cios przed zejściem do szatni. Mateusz Wyjadłowski ponownie dośrodkował z rzutu rożnego, a tym razem najlepiej w polu karnym zachował się Szymon Kamiński, który uderzeniem głową pokonał bramkarza gości.

Po przerwie nasi zawodnicy szybko podwyższyli wynik na 4-1. Maciej Orzechowski zagrał w pole karne do Kacpra Jakóbczyka, a ten uderzeniem lewą nogą po bliższym słupku trafił do siatki. W dalszej części spotkania swoje uderzenia oddawali Kamiński, Podstolak, Lepiarz i Nojszewski, jednak w drugiej połowie brakowało precyzji pod bramką gości. Najgroźniejszą sytuację w drugiej połowie zawodnicy Karpat stworzyli w 62 minucie, ale uderzenie głową zawodnika przyjezdnych wylądowało jedynie na poprzeczce.

MKS Podlasie Biała Podlaska 4:1 Karpaty Krosno

Bramki dla Podlasia: Podstolak (8'), Orzechowski (27'), Kamiński (45'), Jakóbczyk (52') 

Podlasie: Misztal - Kapuściński, Podstolak, Avdieiev, Salak, Kamiński (79' Andrzejuk), Orzechowski (69' Nojszewski), Pigiel (82' Kozłowski, Jakóbczyk, Wyjadłowski (69' Pacek), Lepiarz (79' Kurowski).

Nasi sponsorzy i partnerzy