Aktualności

W 28 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna udała się na wyjazd do Sieniawy. Po bramce Arkadiusza Kota nasz zespół zremisował z Sokołem Sieniawa 1:1.

Wynik z rundy jesiennej powtórzony. Remis w Sieniawie.

W 28 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna udała się na wyjazd do Sieniawy. Po bramce Arkadiusza Kota nasz zespół zremisował z Sokołem Sieniawa 1:1. Od pierwszych minut mecz mógł się podobać. Od początku spotkania obie drużyny grały bardzo otwartą piłkę, co skutkowało wieloma sytuacjami bramkowymi. 
W 13 minucie meczu po krótko rozegranym rzucie rożnym piłkę w pole karne dośrodkował kapitan Sokoła - Jarosław Lis, a Karol Twardowski strzałem głową otworzył wynik spotkania. W 25 minucie Wiktor Niewiarowski dośrodkował z rzutu wolnego w pole karne Sokoła, a celnym uderzeniem głową popisał się Arkadiusz Kot, który ustalił wynik meczu na 1:1. W doliczonym czasie gry drugiej połowy nasz zespół mógł przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę, ale strzał Krzysztofa Salaka obronił Bartosz Siryk. Ostatecznie spotkanie zakończyło się remisem 1:1, a więc takim samym wynikiem jak w rundzie jesiennej. Poniżej przedstawiamy podsumowanie meczu przez trenera Artura Renkowskiego.

,,Mecz szarpany, z wieloma niedokładnościami w operowaniu piłką i przerwami w grze. Stan murawy determinował to jak spotkanie wyglądało. Były krótkie momenty, w których obie drużyny starały się grać podaniami po ziemi, jednak nie przynosiło to większych efektów. W spotkaniu z dobrze fizycznie i taktycznie przygotowanym przeciwnikiem trzeba czekać na swoje szanse, których może nie być wiele w trakcie spotkania. Zarówno my jak i przeciwnik mieliśmy swoje sytuacje w pierwszej połowie, natomiast druga część spotkania była już bardziej zamknięta i mało działo się na boisku."

Sokół Sieniawa 1:1 MKS Podlasie Biała Podlaska (1:1)

1:0 Karol Twardowski 13′
1:1 Arkadiusz Kot 25′

Sokół Sieniawa: Siryk, Geniec, Skała, Ochał, Lis, Feret, Wawryszczuk, Sowiński (71′Majka), Persak (71′Jeż), Tłuczek (64′Tarała), Twardowski.

Podlasie Biała Podlaska: Misztal, Salak, Arak, Kot, Kozłowski, Pigiel, Podstolak, Bahonko, Kurowski (87′Andrzejuk), Lepiarz, Niewiarowski (71′Szatała).

Żółte kartki: Kozłowski.

Sędzia: Mateusz Czerwień (Kraków).

Nasi sponsorzy i partnerzy