Aktualności

W 10 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna udała się na wyjazd do Sandomierza. Po dwóch bramkach Marcina Pigiela nasz zespół wygrał z Wisłą Sandomierz 1:2.

Trzecie zwycięstwo w tym sezonie. Wisła Sandomierz pokonana!

W 10 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna udała się na wyjazd do Sandomierza. Po dwóch bramkach Marcina Pigiela nasz zespół wygrał z Wisłą Sandomierz 1:2. Spotkanie rozpoczęło się od szybko zdobytej bramki przez naszą Drużynę. W 5 minucie meczu po faulu na Jakubie Mażyszu sędzia podyktował rzut karny, który pewnie na bramkę zamienił Marcin Pigiel. W 43 minucie meczu po faulu Mateusza Podstolaka gospodarze mieli rzut karny. Jakub Janik przegrał pojedynek z naszym bramkarzem - Rafałem Misztalem i do szatni schodziliśmy przy wyniku 0:1. W 51 minucie meczu po krótko rozegranym rzucie rożnym i uderzeniu sprzed pola karnego bramkę wyrównującą dla zespołu gospodarzy zdobył wcześniej wspomniany Janik. w 65 minucie po bardzo ładnej akcji zespołowej i asyście Jakuba Mażysza drugą bramkę w tym spotkaniu, dającą 3 punkty naszej Drużynie zdobył Marcin Pigiel. Już w najbliższą sobotę kolejny mecz w Białej Podlaskiej. 8 października o godzinie 18:00 podejmiemy zespół Sokoła Sieniawa. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Bądźcie z Nami!

Wisła Sandomierz 1:2 MKS Podlasie Biała Podlaska (0:1)

0:1 Marcin Pigiel 5′ (k)
1:1 Jakub Janik 51′
1:2 Marcin Pigiel 65′

Wisła Sandomierz: Ciołek, Kałaska, Sydorenko, Janik, Sudy, Partyka, Persak (84′Krajewski), Kuzior (75′Bednarz), Peda (72′Stępień), Solodovnicov, Troianovskyi.

Podlasie Biała Podlaska: Misztal, Salak, Chyła, Kot, Kozłowski, Pigiel, Podstolak, Andrzejuk, Wojczuk (84′Kosieradzki), Mażysz, Kobyliński (46′Kurowski).

Żółte kartki: Persak, Partyka - Podstolak, Misztal, Kurowski, Salak, Kosieradzki. 

Sędzia: Grzegorz Jabłoński (Kraków).

Skrót meczu: https://www.youtube.com/watch?v=_Gn8y7aEpOU&ab_channel=iTVWIS%C5%81ATelewizjaInternetowa

Nasi sponsorzy i partnerzy