Aktualności

W 24 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna podejmowała zespół Podhala Nowy Targ. Po dwóch bramkach Jarosława Kosieradzkiego nasz zespół wygrał 2:0.

Trzecie zwycięstwo w rundzie wiosennej. Podhale pokonane!

W 24 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna podejmowała zespół Podhala Nowy Targ. Po dwóch bramkach Jarosława Kosieradzkiego nasz zespół wygrał 2:0. W 49 minucie po rzucie rożnym wykonanym przez Jana Kozłowskiego najwyżej w polu karnym wyskoczył Jarosław Kosieradzki i umieścił piłkę w bramce otwierając wynik spotkania. W 83 minucie po dobrym dośrodkowaniu Krzysztofa Salaka swoją drugą bramkę w tym meczu zdobył Jarosław Kosieradzki ustalając wynik meczu na 2:0. Poniżej przedstawiamy podsumowanie meczu przez trenera Artura Renkowskiego.

,,Przede wszystkim trzeba oddać przeciwnikowi, że to zorganizowana drużyna, wiedząca jak chce grać i tabela nie oddaje tego jaki potencjał ma drużyna Podhala. Pierwsza połowa wyglądała zupełnie inaczej niż zakładaliśmy. W atakowaniu byliśmy zbyt czytelni, a w meczu w którym przeciwnik orientuje się do gry 1v1 trzeba szukać innych ruchów niż zazwyczaj. Boisko czasem weryfikuje przyjęte założenia, ale mieliśmy przerwę, w której mogliśmy skorygować kilka aspektów. Jednym z nich była szybsza reakcja i skracanie pola gry przy piłce w górze, co było problemem w pierwszej połowie przez co Podhale zbierało wiele piłek i mogło ponawiać ataki. Dwie różne połowy - pierwsza dla przeciwników, druga już zdecydowanie dla nas. Mamy teraz tydzień, aby doskonalić fazę atakowania żebyśmy z piłką byli jeszcze bardziej płynni i powtarzalni w zachowaniach w posiadaniu piłki".

MKS Podlasie Biała Podlaska 2:0 NKP Podhale Nowy Targ (0:0)

1:0 Jarosław Kosieradzki 49′
2:0 Jarosław Kosieradzki 83′

Podlasie Biała Podlaska: Misztal, Nojszewski (65′Chyła), Salak, Kot, Kozłowski, Pigiel, Bahonko, Podstolak, Kosieradzki (88′Kurowski), Lepiarz, Balicki (58′Niewiarowski/88′Szatała).

Podhale Nowy Targ: Szymajda, Michota (79′Styrczula Mikołaj), Kawula, Chmelenko, Żołądź, Bezpalec, Drobnak (60′Żurek), Karmański (60′Burzyński), Burnat (60′Szczepański), Płatek (70′Rogala), Szynka.

Żółte kartki: Bahonko - Chmelenko, Bezpalec, Styrczula, Szynka.

Sędzia: Piotr Chojnacki (Warszawa).

Skrót meczu: https://www.youtube.com/watch?v=jYyA3VhfdMM&ab_channel=MKSPodlasieBia%C5%82aPodlaska

Nasi sponsorzy i partnerzy