Aktualności

W 15 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna podejmowała zespół Cracovii II Kraków. Mecz zakończył się porażką naszej Drużyny 1:3. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Brian Galach.

Trzecia porażka w Białej Podlaskiej w tym sezonie.

W 15 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna podejmowała zespół Cracovii II Kraków. Mecz zakończył się porażką naszej Drużyny 1:3. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Brian Galach. Już w 10 minucie meczu Kacper Nowicki po indywidualnej akcji otworzył wynik spotkania. Nasza Drużyna odpowiedziała w 17 minucie, a bramkę z najbliższej odległości zdobył Brian Galach. W doliczonym czasie pierwszej połowy Michał Wiśniewski przymierzył z rzutu wolnego i ponownie dał prowadzenie rezerwom Cracovii. W 76 minucie wynik spotkania na 1:3 ustalił Patryk Zaucha. Niestety trzecia porażka przed własną publicznością stała się faktem. 

Już 11 listopada o godzinie 13:00 nasz zespół rozegra mecz na wyjeździe z KS Wiązownica. Następny mecz w Białej Podlaskiej, a zarazem ostatni w 2022 roku odbędzie się 19 listopada o godzinie 16:00, a naszym rywalem będzie Unia Tarnów. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

MKS Podlasie Biała Podlaska 1:3 Cracovia II Kraków (1:2)

0:1 Kacper Nowicki 10′ 
1:1 Brian Galach 17′
1:2 Michał Wiśniewski 45+1′
1:3 Patryk Zaucha 76′

Podlasie Biała Podlaska: Misztal, Nojszewski, Salak, Chyła, Kozłowski (85′Mierzwiński), Pigiel, Podstolak, Bahonko, Piotrowski (46′Kurowski), Galach (74′Kobyliński), Mażysz (80′Kosieradzki).

Cracovia II: Madejski, Krystian Bociek, Pieńczak, Zaucha, Gut (65′Mróz), Kanach, Ożóg, Wiśniewski, Thiago, Nowicki (72′Mrozik), Strózik (78′Krzysztof Bociek).

Żółte kartki: Bahonko - Gut.

Sędzia: Norbert Chrząstek (Radom).

Nasi sponsorzy i partnerzy