Aktualności

W 6 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna zremisowała na własnym stadionie z Czarnymi Połaniec 2:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Mateusz Chyła i Marcin Pigiel.

Trzeci remis na własnym stadionie. Podział punktów z Czarnymi Połaniec.

W 6 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna zremisowała na własnym stadionie z Czarnymi Połaniec 2:2. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Mateusz Chyła i Marcin Pigiel. W 18 minucie wynik spotkania strzałem głową po rzucie rożnym wykonanym przez Briana Galacha otworzył Mateusz Chyła. W 70 minucie meczu po faulu na Dawidzie Nojszewskim sędzia podyktował rzut karny dla naszego zespołu, który na bramkę zamienił Marcin Pigiel. Goście odpowiedzieli w 73 minucie za sprawą Oskara Łąka, a w 92 minucie meczu Damian Bawor zdobył bramkę ustalając wynik meczu na 2:2. Już za tydzień nasza Drużyna uda się na wyjazdowy mecz do Nowego Targu. Początek meczu w sobotę 10 września o godzinie 17:00. Następny mecz u siebie nasza Drużyna rozegra 17 września o godzinie 19:00 z ŁKS Łagów. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie

MKS Podlasie Biała Podlaska 2:2 Czarni Połaniec (1:0)

1:0 Mateusz Chyła 18′ 
2:0 Marcin Pigiel 70′ (k)
2:1 Oskar Łąk 73′
2:2 Damian Bawor 90′

Podlasie Biała Podlaska: Misztal, Pigiel, Salak, Chyła, Kot, Nojszewski (87′Kobyliński), Podstolak, Andrzejuk, Kurowski (65′Bahonko), Galach (65′Dmitruk), Kosieradzki (71′Mażysz).

Czarni Połaniec: Wieczerzak, Bakowski, Smoleń (58′Pyryt), Załucki, Bawor, Bażant, Galara, Wątróbski (58′Nytko), Wiktor (69′Łąk), Stańczyk (90′Danielski), Gębalski.

Żółte kartki: Kot, Podstolak - Smoleń, Bażant, Wieczerzak, Bawor.

Sędzia: Piotr Rzucidło (Warszawa).

Nasi sponsorzy i partnerzy