Aktualności

W 20 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna podejmowała zespół Wisłoki Dębica. Po bramkach Wiktora Niewiarowskiego i Filipa Araka nasz zespół wygrał 2:1.

Stadion odczarowany. Wisłoka pokonana!

W 20 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna podejmowała zespół Wisłoki Dębica. Po bramkach Wiktora Niewiarowskiego i Filipa Araka nasz zespół wygrał 2:1. W 39 minucie Damian Lepiarz zagrał na wolne pole do Wiktora Niewiarowskiego, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem z ostrego kąta umieścił piłkę w siatce. W 54 minucie Damian Łanucha dośrodkował z rzutu wolnego, a Łukasz Siedlik strzałem głową umieścił piłkę w bramce. W 77 minucie nasz zespół po raz drugi wyszedł na prowadzenie. Tym razem po rzucie rożnym, w odpowiednim miejscu, o odpowiednim czasie znalazł się Filip Arak i to on po raz drugi pokonał bramkarza rywali. Taki wynik utrzymał się do końca meczu i mogliśmy się cieszyć z pierwszych 3 punktów na własnym stadionie. Poniżej przedstawiamy podsumowanie meczu przez trenera Artura Renkowskiego.

,,Ciężkie spotkanie z drużyną dobrze zorganizowaną, która miała pomysł na mecz i dobrze zamykała nam przestrzenie w obronie, które chcieliśmy zdobywać w tym meczu. Z różnych względów mieliśmy problemy z operowaniem piłką i przeciwnik w tym aspekcie wyglądał pewniej od nas. Przeanalizowaliśmy spotkanie, mamy swoje wnioski co trzeba poprawić i niektóre zachowania w atakowaniu będziemy chcieli zmienić już w następnym spotkaniu z Koroną II Kielce, aby nasza gra była bardziej płynna. Najważniejszy jednak jest wynik, który jest dla nas po tym meczu pozytywny. Liczę, że zwycięstwo da więcej pewności siebie chłopakom, bo stać nas na to żeby dobrze grać i jednocześnie wygrywać.

MKS Podlasie Biała Podlaska 2:1 Wisłoka Dębica (1:0)

1:0 Wiktor Niewiarowski 39′
1:1 Łukasz Siedlik 54′
2:1 Filip Arak 77′

Podlasie Biała Podlaska: Misztal, Nojszewski, Arak, Kot, Kozłowski, Salak, Bahonko, Podstolak, Niewiarowski (89′Kurowski), Kosieradzki (64′Wojczuk), Lepiarz (90′Wnuk).

Wisłoka Dębica: Maniecki, Kardyś, Staszczak, Boksiński (80′Siedlecki), Rębisz, Łanucha, Iwanicki (70′Maik), Stańczyk, Siedlik, Radwanek, Żmuda (80′Falarz).

Żółte kartki: Kosieradzki, Niewiarowski, Podstolak, Nojszewski, Kozłowski, Kot, Bahonko, Wojczuk - Radwanek, Rębisz.

Sędzia: Anna Adamska (Końskie).

Nasi sponsorzy i partnerzy