Aktualności

Remis z Unia Tarnów okiem trenera

Wypowiedź trenera Artura Renkowskiego po zremisowanym meczu domowym:

"Za nami kolejne spotkanie, które nie wyglądało tak jak chcieliśmy. Nasza gra w posiadaniu piłki wyglądała średnio i brakowało nam rytmu. Mimo tego stworzyliśmy sobie kilka stuprocentowych sytuacji i chociaż przy przeciętnej skuteczności powinniśmy zdobyć więcej bramek. Jednak jeśli chodzi o same przygotowanie ataków, rozumienie siebie na boisku i tego, gdzie chcemy tworzyć przewagi to mamy dużo do poprawy.
Intensywność oraz organizacja w wysokim pressingu póki co nie jest na takim poziomie, jak oczekujemy przez co nie potrafimy grać na własnych zasadach. Z tego powodu narazie więcej dopasowujemy się do przeciwników w trakcie spotkań i gramy spore fragmenty w obronie niskiej. Dobrze że maraton meczów za nami, bo widać, że ta drużyna potrzebuje treningu, zgrywania się i lepszego rozumienia na boisku.

Jesteśmy ambitni i po dwóch zwycięstwach chcieliśmy więcej, ale rzeczywistość jest inna. Na ten moment nie stać nas na regularne wygrywanie co tydzień i musimy bardziej skupić się na każdej kolejnej odprawie i treningu, żeby budować tożsamość drużyny. Liczę że kibice będą z nami nie tylko gdy nie przegrywamy od 14 spotkań, ale właśnie teraz, bo drużyna tego potrzebuje na początku drogi i niedługo odwdzięczy się lepszą grą i wynikami."

MKS Podlasie Biała Podlaska 1:1 Unia Tarnow

Bramki dla Podlasia: Pacek 13'

Podlasie: Misztal- Kapuściński, Kot, Avdieiev, Pacek (70' Salak), Kamiński, Jakóbczyk (61' Orzechowski), Pigiel, Kosieradzki ( 53' Wyjadłowski), Lepiarz (70' Kobyliński), Kurowski (53' Filonov)

Nasi sponsorzy i partnerzy