Aktualności

Remis w Nowym Targu!

Na początku spotkania groźniejsza była nasza drużyna. Jednak ani zamieszanie w polu karnym po rzucie rożnym w 5 minucie, ani uderzenie Macieja Kurowskiego z 20 minuty zza pola karnego nie przyniosło bramki. Jeszcze bliżej było minutę później, kiedy po dośrodkowaniu Dawida Nojszewskiego z rzutu rożnego przed bramką znalazł się Szymon Kamiński, jednak uderzenie głową z bliska nie znalazło drogi do bramki. W następnych minutach inicjatywę przejęła drużyna gospodarzy, która zanotowała duża liczbę dośrodkowań w pole karne gości, a najgroźniej było w 43 minucie po uderzeniu jednego z zawodników Podhala, które niewiele minęło słupek bramki strzeżonej przez Rafała Misztala.

W drugiej części spotkania jako pierwsi wynik meczu mogli otworzyć zawodnicy Podlasia, a dokładniej Dawid Nojszewski i Maciej Kurowski. Pierwszy z nich otrzymując podanie od Szymona Kamińskiego zdecydował się na uderzenie, które wylądowało na poprzeczce. Do odbitej piłki dopadł Krzysztof Salak, który głową zagrał wzdłuż, a z 5 metra do bramki nie trafił Maciej Kurowski. W 80 minucie spotkania drużyna gospodarzy miała rzut wolny tuż zza pola karnego, jednak nawet w światło bramki nie trafił jeden z zawodników Podhala.
Pod bramką Rafała Misztala najgroźniej zrobiło się w 89 minucie, gdy uderzenie z głowy Antkowiaka minimalnie minęło słupek bramki. Świetną sytuację na rozstrzygnięcie losów spotkania miała również nasza drużyna, kiedy po podaniu Macieja Kurowskiego, Miłosz Pacek będąc oko w oko z bramkarzem zdecydował się na podanie do Kacpra Jakóbczyka, jednak zostało ono zablokowane w ostatnim momencie.

Podhale Nowy Targ 0:0 MKS Podlasie Biała Podlaska

Podlasie: Misztal, Kapuściński, Podstolak, Avideiev (57' Kozłowski), Salak, Kamiński, Orzechowski, Pigiel, Jakóbczyk, Kurowski, Nojszewski  (75' Pacek)

Nasi sponsorzy i partnerzy