Aktualności

PORAŻKA Z WIĄZOWNICĄ NA ZAKOŃCZENIE ROKU!

Spotkanie rozpoczęło się znakomicie, bo już w 1 minucie nasza drużyna otworzyła wynik spotkania. Orzechowski przechwycił piłkę, oddał ją do Kamińskiego, który zagrał do Wyjadłowskiego, a ten oko w oko z bramkarzem nie pomylił się. Odpowiedź była równie błyskawiczna, bo dwie minuty później po zamieszaniu po rzucie wolnym bramkę wyrównującą zdobyli goście, uderzając w samo okienko bramki Misztala. W 7 minucie mogła paść już trzecia bramka, gdy po odbiorze piłki Orzechowski zagrał do Wyjadłowskiego, który złamał do środka i uderzył na bramkę, jednak piłka ostatecznie zatrzymała się na słupku. Następnie swoje okazje mieli Kamiński oraz Kosieradzki. Pierwszy z nich uderzał z głowy po rzucie rożnym, a drugi nie sfinalizował dogania Wyjadłowskiego. Zemściło się to chwilę później, gdy niepilnowany zawodnik Wiązownicy uderzeniem głową po rzucie rożnym wyprowadził gości na prowadzenie. Szansa na wyrównanie była tuż przed przerwą. Wyjadłowski dośrodkowywał z rzutu wolnego, Kamiński oddał strzał głową i dobitkę, która wylądowała w siatce, natomiast sędzia w tej sytuacji dopatrzył się faulu.

Po przerwie nasza drużyna ruszyła do odrabiania strat. W 51 minucie zabrakło milimetrów, żeby piłka trafiła do siatki. Po rzucie rożnym jeden z zawodników gości skierował piłkę w kierunku własnej bramki, blisko dopadnięcia do futbolówki był Salak, jednak ostatecznie piłka przeszła obok słupka. Kilka minut później okazje mieli goście. Po odbiorze piłki do futbolówki dopadł napastnik Wiązownicy, którego uderzenie nieznacznie minęło słupek bramki Misztala. Chwilę później goście po raz zdobyli bramkę ze stałego fragmentu gry. Po zamieszaniu w polu karnym do piłki dopadł jeden z zawodników Wiązownicy, który podwyższył wynik na 3-1. W 67 minucie nasza drużyna zdobyła bramkę kontaktową. Po błędzie obrońcy Wiązownicy piłkę przechwycił Kosieradzki, który zagrał do Wyjadłowskiego, a ten w sytuacji sam na sam z bramkarzem nie pomylił się i zdobył bramkę. Do końca meczu kotłowało się pod bramką gości, a swoich uderzeń próbował dwukrotnie Kapuściński, Orzechowski, Kamiński i Kosieradzki. Najlepsza okazja do zdobycia bramki miała miejsce w 88 minucie spotkania, gdy Wyjadłowski uderzył w słupek, a dobitkę Nojszewskiego z linii bramkowej wybijał obrońca gości.


 

MKS Podlasie Biała Podlaska 2:3 KS Wiązownica

Bramki dla Podlasia: Wyjadłowski 1', 67'

Podlasie: Rafał Misztal, Jan Kozłowski (76'  Dawid Nojszewski, Krzysztof Salak, Patryk Kapuściński, Dmytro Avdieiev, Mateusz Podstolak, Szymon Kamiński, Maciej Orzechowski, Kacper Jakóbczyk (72' Miłosz Pacek), Mateusz Wyjadłowski, Jarosław Kosieradzki

Nasi sponsorzy i partnerzy