Aktualności

W 17 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna podejmowała zespół Unii Tarnów. Po bramce straconej w doliczonym czasie gry mecz zakończył się remisem 1:1. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Marcin Pigiel.

Podział punktów na zakończenie rundy jesiennej. Remis z Unią Tarnów.

W 17 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna podejmowała zespół Unii Tarnów. Po bramce straconej w doliczonym czasie gry mecz zakończył się remisem 1:1. Bramkę dla naszego zespołu zdobył Marcin Pigiel.

Po kłopotach zdrowotnych do gry wrócił nasz kapitan - Maciej Wojczuk. Pierwsza połowa meczu nie obfitowała w dogodne sytuacje, ale swoje szanse mieli - Jan Kozłowski, Mateusz Chyła, Dawid Nojszewski czy Brian Galach. Druga połowa była zdecydowanie ciekawsza. W 79 minucie z najbliższej odległości piłkę do siatki posłał Marcin Pigiel i zdobył swoją szóstą bramkę w tym sezonie. Niestety, ostatnie słowo należało do zespołu z Tarnowa. Po rzucie rożnym i zamieszaniu w naszym polu karnym na listę strzelców wpisał się Tomasz Palonek. Rundę jesienną zakończyliśmy na 10 miejscu w tabeli z 22 punktami na koncie. Dziękujemy wszystkim kibicom za obecność na wszystkich meczach domowych w tej rundzie. Najbliższy mecz ligowy w Białej Podlaskiej odbędzie się 4 marca, a naszym rywalem będzie zespół Chełmianki Chełm.

MKS Podlasie Biała Podlaska 1:1 ZKS Unia Tarnów (0:0)

1:0 Marcin Pigiel 79′ 
1:1 Tomasz Palonek 90+1′

Podlasie Biała Podlaska: Misztal, Nojszewski, Salak, Chyła, Kozłowski, Pigiel, Podstolak, Bahonko, Galach (78′Kurowski), Kosieradzki (60′Mażysz), Wojczuk (87′Kobyliński).

Unia Tarnów: Zagórowski, Adamski (77′Wardzała), Węgrzyn, Sierczyński, Łazarz, Orlik, Biś, Kron, Putin (77′Biały), Palonek, Sojda.

Żółte kartki: Bahonko, Nojszewski - Sierczyński.

Sędzia: Marcin Sokołowski (Mińsk Mazowiecki).

Nasi sponsorzy i partnerzy