Aktualności

W 1 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna rozegrała derby z Chełmianką Chełm. Po bramkach Marcina Pigiela i Jakuba Mażysza nasz zespół zremisował 2:2.

Podział punktów na początek sezonu. Derby w Chełmie na remis.

W 1 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna rozegrała derby z Chełmianką Chełm. Po bramkach Marcina Pigiela z rzutu karnego i Jakuba Mażysza nasz zespół zremisował 2:2. Spotkanie z Chełmianką było bardzo emocjonujące. Co ciekawe, takim samym wynikiem zakończył się mecz na stadionie w Chełmie w poprzednim sezonie. Już w najbliższą sobotę 13 sierpnia o godzinie 19:57 nasza Drużyna podejmie na własnym stadionie zespół Wieczystej Kraków. Wszystkie bilety na ten mecz zostały już wyprzedane. 

Chełmianka Chełm - MKS Podlasie Biała Podlaska 2:2 (0:1)

0:1 Marcin Pigiel 29′ (k)
1:1 Jakub Bednara 49′
2:1 Jakub Bednara 55′ (k)
2:2 Jakub Mażysz 57′

Chełmianka Chełm: Brzozowski, Wiatrak, Błaszczuk, Budzyński, Bednara, Stępień (46′Knap), Piekarski, Wójcik (46′Czułowski), Bonin (90+1′Konojacki), Perdun (63′Szczodry), Myśliwiecki (79′Chwedoruk).

Podlasie Biała Podlaska: Misztal, Salak, Chyła, Pigiel, Kozłowski, Bahonko (67′Podstolak), Galach (79′Kosieradzki), Nojszewski (77′Spring), Andrzejuk, Wojczuk, Mażysz (77′Domański).

Żółte kartki: Piekarski, Perdun - Pigiel, Salak.

Sędzia: Kamil Szczołko (Lublin).

Nasi sponsorzy i partnerzy