Aktualności

Dzisiejszą grą wewnętrzną nasi piłkarze zakończyli pierwszy tydzień przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2022/2023.

Pierwszy tydzień przygotowań do rundy wiosennej za Nami!

Dzisiejszą grą wewnętrzną nasi piłkarze zakończyli pierwszy tydzień przygotowań do rundy wiosennej sezonu 2022/2023. Poniżej podsumowanie trenera Artura Renkowskiego.


,, Za nami tydzień jednostek treningowych, których głównym celem była diagnoza zdolności motorycznych naszych zawodników. Zawodnicy wykonali testy szybkości, mocy, wytrzymałości i wytrzymałości szybkościowej. Otrzymane rezultaty pomogą nam w indywidualizacji pracy, a także będą punktem odniesienia dla testów wykonywanych po okresie przygotowawczym. Od pierwszego treningu zaczęliśmy doskonalenie i wprowadzanie poprawek do poszczególnych faz gry, które wymagają poprawy w rundzie wiosennej. Stąd też już w pierwszym tygodniu sporo poświęciliśmy na rozwinięcie ataku i zachowania w obrębie pola karnego przeciwnika, ponieważ nie zdobyliśmy zbyt wielu bramek i to z pewnością musi ulec zmianie. Dodatkowo akcentowaliśmy fazę przejścia z ataku do obrony, bo tutaj mamy duże pole do poprawy oraz szybko wprowadzamy kilka nowych elementów do obrony wysokiej. Nie marnujemy czasu, bo trochę go jest i to idealny moment, aby już w pierwszej kolejce kibice mogli zobaczyć lepszą drużynę i taki jest nasz cel. Do drużyny dołączy jeszcze dwóch zawodników, aby wzmocnić naszą ofensywę, a za tydzień czeka nas wymagający mecz kontrolny z silnym przeciwnikiem III ligi gr. I - Legionovią Legionowo. Mecz odbędzie się w sobotę 21 stycznia o godzinie 12:00 w Legionowie”.

Nasi sponsorzy i partnerzy