Aktualności

W 2 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna zagrała pierwszy mecz na nowym stadionie. Po fantastycznej bramce Dawida Nojszewskiego nasz zespół zremisował z Wieczystą Kraków 1:1.

Pierwszy mecz na nowym stadionie na remis. Fantastyczne widowisko przy Piłsudskiego 38.

W 2 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna zagrała pierwszy mecz na nowym stadionie. Po fantastycznej bramce Dawida Nojszewskiego nasz zespół zremisował z Wieczystą Kraków 1:1. Mecz został rozegrany o godzinie 19:57 przy sztucznym oświetleniu. Na trybunach panowała niesamowita atmosfera, a mecz obfitował w wiele pięknych akcji. Dziękujemy wszystkim kibicom za obecność na tym historycznym meczu. Już w środę nasza Drużyna wyjedzie do Dębicy na mecz z Wisłoką Dębica. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00. Kolejny mecz w Białej Podlaskiej w sobotę 20 sierpnia o godzinie 17:00 z Koroną II Kielce. Serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców, bądźcie z Nami.

MKS Podlasie Biała Podlaska - Wieczysta Kraków 1:1 (1:0)

1:0 Dawid Nojszewski 41′ 
1:1 Michał Mak 77′

Podlasie Biała Podlaska: Misztal, Salak, Chyła, Kozłowski, Pigiel, Podstolak, Andrzejuk (86′Kosieradzki), Nojszewski (64′Spring), Galach (74′Bahonko), Wojczuk, Mażysz (64′Domański).

Wieczysta Kraków: Plewka, Klimczak, Koncewicz-Żyłka (46′Bujak), Augustyn, Favorov, Gamrot, Moulin (41′Pietras), Hebel (46′Kumah), Majewski (64′Bąk), Mak, Peszko.

Żółte kartki: Galach - Augustyn, Pietras, Mak.

Sędzia: Karól Wójcik (Mińsk Mazowiecki).

Link do meczu: https://www.youtube.com/watch?v=QL2hiHVbjCA&ab_channel=CFsport

Nasi sponsorzy i partnerzy