Aktualności

Sobotnim sparingiem z Pogonią Grodzisk Mazowiecki zakończyliśmy piąty tydzień przygotowań do rundy wiosennej.

Piąty tydzień przygotowań za Nami. Remis z Pogonią.

Sobotnim sparingiem z Pogonią Grodzisk Mazowiecki zakończyliśmy piąty tydzień przygotowań do rundy wiosennej. W czwartym meczu kontrolnym w zimowym okresie przygotowawczym zremisowaliśmy z Pogonią Grodzisk Mazowiecki 1:1. Bramkę dla naszej Drużyny zdobył Krzysztof Salak. Poniżej przedstawiamy podsumowanie piątego tygodnia przygotowań przez trenera Artura Renkowskiego.

,,Długi i ciężki tydzień treningowy zakończony pozytywnym akcentem. Było kilka słabszych momentów jakościowo na treningach w środku tygodnia, jednak to normalne przy obciążeniach, jakie dostają zawodnicy. Liczę na ich świadomość, poważne podejście do codziennej regeneracji, dbania o siebie, aby ten najcięższy okres przejść bez kontuzji. Spotkanie z Pogonią prowadzone w dobrej dynamice z piłką i bez niej, przy niezłej dyscyplinie i realizowaniu zadań taktycznych. Szkoda kilku sytuacji w których mogliśmy zachować się lepiej pod bramką przeciwnika, jak i straconej bramki. Jednak patrząc na jakość i klasę przeciwnika to można być zadowolonym z tego jak zaprezentowała się drużyna na tle kandydata do awansu do 2 ligi. Przed nami ostatni ciężki tydzień z 7 treningami, a tydzień zakończymy grą kontrolną z Turem Bielsk Podlaski”.

Nasi sponsorzy i partnerzy