Aktualności

W 16 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna udała się na wyjazd do Wiązownicy. Po bramkach Jarosława Kosieradzkiego i Briana Galacha nasz zespół wygrał 0:2.

Piąte zwycięstwo w tym sezonie. Wiązownica pokonana!

W 16 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna udała się na wyjazd do Wiązownicy. Po bramkach Jarosława Kosieradzkiego i Briana Galacha nasz zespół wygrał 0:2.
W pierwszej połowie nie było zbyt wielu okazji do strzelenia bramki. W pierwszych minutach szansę miał Jakub Mażysz, a najgroźniejszy strzał do przerwy oddał Brian Galach, który uderzył z pierwszej piłki z pola karnego, ale bramkarz gospodarzy zdołał przenieść piłkę nad poprzeczką. W 50 minucie było 0:1. Erwin Bahonko świetnie podał w pole karne do Dawida Nojszewskiego, ten utrzymał się przy piłce, a następnie idealnie dograł do niepilnowanego Jarosława Kosieradzkiego, który z bliska wpakował piłkę do siatki.W 65 minucie meczu było już 0:2. Marcin Pigiel świetnie dośrodkował w pole karne, a akcję zamknął Brian Galach, który strzałem z pierwszej piłki pod poprzeczkę zdobył swoją drugą bramkę w tym sezonie.  

Już w najbliższą sobotę 19 listopada o godzinie 16:00 ostatni mecz rundy jesiennej. Na własnym stadionie podejmiemy zespół Unii Tarnów. Przedsprzedaż biletów rozpocznie się w czwartek 17 listopada o godzinie 12:00 w Biurze Klubu. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

KS Wiązownica 0:2 MKS Podlasie Biała Podlaska (0:0)

0:1 Jarosław Kosieradzki 50′ 
0:2 Brian Galach 65′

KS Wiązownica: Matoga, Kapuściński, Janiczak (62′Sitek), Kordas, Drelich, A. Kasia (62′Wydra), Surmiak, Rop, Michalik (83′Kiełbasa), Gierczak (62′Musik), Zieliński.

Podlasie Biała Podlaska: Misztal, Nojszewski, Salak, Chyła, Kozłowski, Pigiel, Podstolak, Bahonko, Galach (81′Dmitruk), Kosieradzki (68′Kurowski), Mażysz (75′Kobyliński).

Żółte kartki: Janiczak, Rop - Podstolak.

Sędzia: Karol Maj (Pińczów).

Link do meczu: https://www.youtube.com/watch?v=NqcmD4-ZDw4&t=6294s&ab_channel=PDKLIVE

Skrót do meczu: https://www.youtube.com/watch?v=PDQMPFo2yUY&ab_channel=PDKLIVE

Nasi sponsorzy i partnerzy