Spotkanie rozpoczęło się dla nas znakomicie. Już w 10. minucie indywidualną akcją popisał się Jan Mróz, który otworzył wynik meczu i dał nam prowadzenie. Po zdobytej bramce inicjatywę próbowali przejąć gospodarze, jednak to my zadaliśmy kolejny cios.
W 33. minucie świetną akcję przeprowadzili Kacper Jakóbczyk i Kacper Dmitruk. Ten drugi, po dokładnym podaniu, pewnym uderzeniem lewą nogą podwyższył prowadzenie. Chwilę później gospodarze stanęli przed szansą na złapanie kontaktu, jednak nie wykorzystali rzutu karnego, co pozwoliło nam utrzymać bezpieczną przewagę do przerwy.
Drugą połowę ponownie rozpoczęliśmy bardzo dobrze. W 53. minucie kapitalnym rajdem ze środka boiska popisał się Marcel Dobruk, który efektownym strzałem pod poprzeczkę zdobył trzecią bramkę dla naszego zespołu.
Gospodarze starali się odpowiedzieć, jednak długo nie potrafili sforsować naszej dobrze zorganizowanej defensywy. Dopiero w 82. minucie zdobyli bramkę honorową po trafieniu Łukasza Mazurka.
Do końca spotkania kontrolowaliśmy przebieg gry i pewnie dowieźliśmy korzystny wynik, sięgając po zasłużone zwycięstwo.
Podsumowanie meczu:
Pogoń-Sokół Lubaczów – Podlasie Biała Podlaska 1:3 (0:2)
Bramki: 0:1 Mróz 10, 0:2 Dmitruk 33, 0:3 Dobruk 53, 1:3 Mazurek 82
Skład Podlasia:
Jeż – Nojszewski, Bobowski, Dmitruk – Wnuk (46 Andrzejuk), Orzechowski, Sacharuk (46 Grochowski), Mróz – Jakóbczyk (90 Dobrodziej), Urbański, Dobruk (61 Twarowski).


