Aktualności

W półfinale okręgowego Pucharu Polski nasza Drużyna pokonała Huragan Międzyrzec Podlaski 0:3. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Artur Balicki, Mateusz Chyła i Damian Lepiarz.

Mamy awans do finału okręgowego Pucharu Polski. Huragan pokonany!

W półfinale okręgowego Pucharu Polski nasza Drużyna pokonała Huragan Międzyrzec Podlaski 0:3. Bramki dla naszego zespołu zdobyli Artur Balicki, Mateusz Chyła i Damian Lepiarz. W 4 minucie spotkania po podaniu Macieja Kurowskiego ładnym strzałem popisał się Artur Balicki, który zdobył swoją pierwszą bramkę w oficjalnym meczu. W 49 minucie po rzucie rożnym wykonanym przez Jana Kozłowskiego piłkę przedłużył Arkadiusz Kot, a bramkę na 0:2 zdobył Mateusz Chyła. W 81 minucie Krzysztof Salak zagrał w pole karne, Damian Lepiarz minął bramkarza, a następnie obrońcę i uderzył pod poprzeczkę ustalając wynik meczu na 0:3. Finał okręgowego Pucharu Polski odbędzie się 26 kwietnia o godzinie 17:00 z Orlętami Radzyń Podlaski (miejsce rozegrania meczu zostanie wyłonione poprzez losowanie). Poniżej przedstawiamy podsumowanie meczu przez trenera Artura Renkowskiego.

,,Należą się słowa uznania drużynie za podejście do tego spotkania. Od początku do końca pełne zaangażowanie w każdą akcję w obronie, a do tego dobre i szybkie reakcje po stracie piłki, co było dzisiaj kluczowe, bo przeciwnicy z pewnością tylko czekali na nasze straty piłki i one się zdarzały jednak dobrze po nich reagowaliśmy. Mieliśmy trochę problemów w pierwszej połowie w operowaniu piłką, ale w drugiej połowie po kilku korektach wyglądało to już lepiej - graliśmy bardziej płynnie, mądrze wciągaliśmy przeciwnika i wykorzystywaliśmy przestrzenie za linią pomocy przeciwnika, co przełożyło się na 3-4 wykreowane sytuacje bramkowe, a dwie z nich wykorzystaliśmy. Cieszy powrót do gry Mateusza Chyły i Erwina Bahonko, a także debiuty w oficjalnych spotkaniach Miłosza Korycińskiego i Dominika Sikory. Przed nami 2 dni przygotowań do meczu z Czarnymi Połaniec do którego musimy dobrze się zregenerować, bo to również będzie bardziej mecz walki i dużej pracy boiskowej niż płynnych akcji.

Huragan Międzyrzec Podlaski 0:3 MKS Podlasie Biała Podlaska (0:1)

0:1 Artur Balicki 4′
0:2 Mateusz Chyła 49′
0:3 Damian Lepiarz 81′

Podlasie Biała Podlaska: Misztal, Nojszewski, Arak (46′Kozłowski), Kot, Koryciński (46′Chyła), Pigiel (60′Sweklej), Podstolak (46′Bahonko), Kurowski (71′Sikora), Kosieradzki (60′Salak), Balicki (67′Lepiarz), Szatała.

Huragan Międzyrzec Podlaski: Nowosz, Panasiuk (70′Warda), Komar, Storto (56′Kuć), Opolski (85′Czumer), Pakuła (56′Śledź), Mierzwiński, Chmielewski, Konaszewski, Radziszewski, Lisniak (85′Tkaczuk).

Żółte kartki: Chmielewski - Kot.

Sędzia: Paweł Sitkowski (Biała Podlaska).

 

Nasi sponsorzy i partnerzy