Aktualności

W 13 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna podejmowała zespół Stali Stalowa Wola. Mecz zakończył się porażką naszej Drużyny 0:1. Bramkę dla zespołu gości zdobył Kosei Iwao.

Kolejny mecz bez zwycięstwa u siebie. Druga porażka z rzędu.

W 13 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna podejmowała zespół Stali Stalowa Wola. Mecz zakończył się porażką naszej Drużyny 0:1. Bramkę dla zespołu gości zdobył Kosei Iwao. Był to szósty mecz przed własną publicznością i druga porażka na stadionie w Białej Podlaskiej w tym sezonie. Już w najbliższą sobotę 29 października nasz zespół uda się do Lublina. O godzinie 13:30 rozpocznie się mecz 14 kolejki z zespołem Lublinianki Lublin. Kolejny mecz w Białej Podlaskiej odbędzie się 5 listopada o godzinie 16:00. Nasza Drużyna zmierzy się z Cracovią II Kraków.

MKS Podlasie Biała Podlaska 0:1 Stal Stalowa Wola (0:1)

0:1 Kosei Iwao 18′ 

Podlasie Biała Podlaska: Misztal, Spring (78′Nojszewski), Salak (89′Kobyliński), Chyła, Kozłowski,  Pigiel, Podstolak, Bahonko, Galach (62′Kosieradzki), Mażysz, Kurowski (46′Wojczuk).

Stal Stalowa Wola: Smyłek, Kowalski, Grasza, Hudzik, Kucharczyk, Ziarko, Soszyński, Stępniowski (83′Stelmach), Filipchuk (78′Lebioda), Grabarz (78′Kitliński), Iwao (86′Duda).

Żółte kartki: Kozłowski, Bahonko, Pigiel, Podstolak, Nojszewski - Iwao.

Sędzia: Jakub Rutkowski (Ignatki).

Skrót meczu: https://fb.watch/gm0G0iwYaL/

Vlog z meczu: https://www.youtube.com/watch?v=8wfjb9MoAIA

Nasi sponsorzy i partnerzy