Aktualności

W 21 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna udała się na wyjazd do Kielc. Po dwóch bramkach Damiana Lepiarza nasz zespół wygrał z Koroną II Kielce 1:2.

Drugie zwycięstwo z rzędu. Korona II Kielce pokonana!

W 21 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna udała się na wyjazd do Kielc. Po dwóch bramkach Damiana Lepiarza nasz zespół wygrał z Koroną II Kielce 1:2. W 24 minucie po długim otwierającym podaniu Jana Kozłowskiego, Marcin Pigiel idealnie dośrodkował w pole karne, a Damian Lepiarz otworzył wynik spotkania. Tuż przed przerwą w 45 minucie po wysokim pressingu błąd popełnił jeden z obrońców Korony. Piłkę przejął Krzysztof Salak, który zagrał prostopadle w pole karne do Jarosława Kosieradzkiego, a ten idealnym podaniem obsłużył Damiana Lepiarza, a nasz napastnik podwyższył wynik spotkania na 2:0. W 64 minucie po strzale z dystansu bramkę kontaktową dla zespołu gospodarzy zdobył Adam Deja. Do końca meczu działo się pod obiema bramkami, ale to nasz zespół po ostatnim gwizdku mógł cieszyć się z drugiego kompletu punktów na wiosnę. Poniżej przedstawiamy podsumowanie meczu przez trenera Artura Renkowskiego.

,,W tygodniu w głównej mierze skupialiśmy się na poprawie naszej gry w ataku. Dużo uwagi poświęciliśmy indywidualnym zachowaniom, współpracy między zawodnikami i pewności siebie w posiadaniu piłki. Cieszę się, że oprócz wyniku, który tak jak przed tygodniem jest pozytywny, dołożyliśmy do tego niezłą grę z piłką. I w tym kierunku będziemy szli, bo mamy potencjał żeby grać dobrze i wygrywać tylko mamy młodą drużynę i czasem zdarzą się mecze w których będziemy podejmować zbyt nerwowe decyzje. W sobotę przyszło nam się mierzyć z drużyną wspartą ekstraklasowymi zawodnikami, ale nic to nie zmieniało w naszym podejściu do spotkania. Było wiele momentów, w których odbieraliśmy piłkę na połowie przeciwnika i jeden z odbiorów zamieniliśmy na bramkę. W drugiej połowie częściej piłkę posiadała Koronę i miała jedną bardzo dobrą okazję do zdobycia bramki jednak wyszliśmy z ciężkiego momentu obronną ręką. Podsumowując, sam początek spotkania i końcówka dla Korony, a od 15 do 70 minuty to my byliśmy lepszą drużyną na boisku, a najważniejsze że zwycięską na koniec. Regeneracja, analiza, a następnie przygotowania do spotkania z Avią Świdnik. Jesteśmy w stanie rywalizować z każdym i za tydzień na pewno czeka nas ciekawe spotkanie".

Korona II Kielce 1:2 MKS Podlasie Biała Podlaska (0:2)

0:1 Damian Lepiarz 24′
0:2 Damian Lepiarz 45′
1:2 Adam Deja 64′

Korona II Kielce: Zapytowski, Więckowski (46’Zwoźny), Danek, Kwiecień (46’Kiercz), D. Lisowski, J. Kiełb (60’Shinonaga), P. Lisowski, Deja, Konstantyn (75’Strzeboński), Kostorz (46′Szulc), Rybus.

Podlasie Biała Podlaska: Misztal, Salak, Arak, Kot, Kozłowski, Pigiel, Kurowski (86′Balicki), Podstolak, Niewiarowski (89′Szatała), Kosieradzki, Lepiarz.

Żółte kartki: D.Lisowski, Deja, Zwoźny - Kurowski, Podstolak, Kozłowski.

Sędzia: Sebastian Godek (Rzeszów).

Nasi sponsorzy i partnerzy