Aktualności

Sobotnim sparingiem z Legionovią Legionovo zakończyliśmy drugi tydzień przygotowań do rundy wiosennej.

Drugi tydzień przygotowań za Nami. Legionovia pokonana!

Sobotnim sparingiem z Legionovią Legionovo zakończyliśmy drugi tydzień przygotowań do rundy wiosennej. W pierwszym meczu kontrolnym w zimowym okresie przygotowawczym pokonaliśmy zespół z Legionowa 0:1. Bramkę dla naszej Drużyny zdobył Wiktor Niewiarowski. Poniżej przedstawiamy podsumowanie drugiego tygodnia przygotowań przez trenera Artura Renkowskiego.

,, Za nami ciężki tydzień pod względem obciążeń z 7 jednostkami treningowymi. W każdej fazie gry wprowadzamy nowe zasady do naszej gry, abyśmy z każdym tygodniem szli do przodu. W minionym tygodniu w aspektach defensywnych mocno skupialiśmy się na obronie niskiej i obronie pola karnego, natomiast w ofensywie na odpowiednim rozmieszczeniu zawodników w trakcie konstruowania akcji oraz zabezpieczeniu ataków, gdzie być może mamy największe pole do poprawy. Tydzień zakończyliśmy wartościową grą kontrolną z czołową drużyną III ligi gr. I. Myślę, że ten mecz był podsumowaniem bardzo dobrego tygodnia, w którym dużo zrobiliśmy - od pracy pozaboiskowej na siłowni, po treningi piłkarskie i kilka analiz. Ponadto do naszej drużyny dołączył Artur Balicki, który z pewnością będzie wartością dodaną do naszej ofensywy. Być może dołączy do nas jeszcze jeden zawodnik ofensywny, ale w tym temacie działamy bez pośpiechu, bo jestem zadowolony z pracy jaką wykonali i jak wyglądają nasi zawodnicy przez ostatnie 2 tygodnie”.

 

Nasi sponsorzy i partnerzy