Aktualności

W 4 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna podejmowała na własnym stadionie rezerwy Korony Kielce. Po bramce Macieja Kurowskiego nasz zespół zremisował 1:1.

Drugi remis przed własną publicznością. Podział punktów z rezerwami Korony Kielce.

W 4 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna podejmowała na własnym stadionie rezerwy Korony Kielce. Po bramce Macieja Kurowskiego (debiutancka bramka w 3 lidze naszego wychowanka) nasz zespół zremisował 1:1 tracąc bramkę w 89 minucie meczu. Martwi kontuzja naszego kapitana - Macieja Wojczuka. Czekamy na wyniki badań, ale mamy nadzieję, że Maciek jak najszybciej wróci na boisko. W najbliższą sobotę 27 sierpnia o godzinie 17:00 w Świdniku rozegramy mecz z miejscową Avią. Kolejny mecz przy Piłsudskiego 38 rozegramy 2 września w piątek o godzinie 19:00 z Czarnymi Połaniec. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie.

MKS Podlasie Biała Podlaska 1:1 Korona II Kielce (0:0)

1:0 Maciej Kurowski 77′ 
1:1 Michał Smolarczyk 89′

Podlasie Biała Podlaska: Misztal, Salak, Chyła, Kozłowski, Pigiel, Podstolak, Andrzejuk, Nojszewski (73′Spring), Galach (69′Kosieradzki), Wojczuk (89′Dmitruk), Mażysz (73′Kurowski).

Korona II Kielce: Mamla, Zwoźny, Więckowski, Kiercz, D. Lisowski, Turek (82’Kośmider), Bielka (46’Majewski), Strzeboński, P. Lisowski (72’Sowiński), Konstantyn (72’Mucha), Szulc (62’Smolarczyk)

Żółte kartki: Andrzejuk, Salak, Kozłowski - Lisowski, Turek.

Czerwona kartka: Kiercz.

Sędzia: Radosław Jemielity (Łomża).

Nasi sponsorzy i partnerzy