Aktualności

Drugi mecz, drugie zwycięstwo!

Początek spotkania był spokojny z obu stron. Pierwszy atak wyprowadziła nasza drużyna w 24 minucie. Dima Avdieiev zagrał bezpośrednio za plecy obrońców gospodarzy do Macieja Kurowskiego, który w sytuacji sam na sam z bramkarzem skierował piłkę do siatki. Kilka minut później, Damian Lepiarz wymanewrował trzech obrońców przeciwnika, oddał strzał, który bramkarz gospodarzy odbił przed siebie, a uderzenie do pustej bramki Mateusza Wyjadłowskiego w ostatniej chwili zatrzymał obrońca Sokoła, wybijając piłkę z linii bramkowej. Swoją jedyną sytuacje w meczu gospodarze mieli pod koniec pierwszej połowy, kiedy to niepilnowany zawodnik Sokoła doszedł do uderzenia głową po rzucie rożnym, jednak nie skierował piłki do bramki.

Druga część spotkania należała bezapelacyjnie do naszych zawodników. W 62 minucie po dośrodkowaniu Dimy Avdieieva, najsprytniejszy w polu karnym okazał się Krzysztof Salak, który uderzeniem głową umieścił piłkę w bramce. W dalszej części spotkania nasza drużyna kontrolowała przebieg gry, tworząc co jakiś czas sytuacje strzeleckie. Swoich okazji nie wykorzystali Damian Lepiarz i Kuba Kobyliński, jednak ten pierwszy zrehabilitował się w 83 minucie spotkania, gdy wykorzystał wycofaną piłkę przez Marcina Pigiela i uderzeniem w okienko bramki przypieczętował zwycięstwo Podlasia.

Sokół Sieniawa – Podlasie Biała Podlaska 0:3 (0:1)

Bramki dla Podlasia: Kurowski 24', Salak 62', Lepiarz 83'.

Podlasie: Misztal – Salak, Kapuściński, Kot, Avdieiev, Pigiel, Andrzejuk (69' Jakóbczyk), Orzechowski (84' Majbański), Kurowski (84' Nojszewski), Wyjadłowski (65' Kosieradzki), Lepiarz (84' Kobyliński).

Nasi sponsorzy i partnerzy