Aktualności

W 9 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna udała się na wyjazd do Ostrowca Świętokrzyskiego. Po bramce w doliczonym czasie gry nasz zespół przegrał z KSZO 2:1. Bramkę dla naszej Drużyny zdobył Jakub Mażysz.

Druga porażka z rzędu. Bez punktów w Ostrowcu Świętokrzyskim.

W 9 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna udała się na wyjazd do Ostrowca Świętokrzyskiego. Po bramce w doliczonym czasie gry nasz zespół przegrał z KSZO 2:1. Bramkę dla naszej Drużyny zdobył Jakub Mażysz. Po emocjonującej końcówce i bramce w doliczonym czasie gry zespół gospodarzy wygrał 2:1. Pomimo gry w przewadze jednego zawodnika przez ponad połowę meczu niestety wracamy z Ostrowca Świętokrzyskiego bez punktów. Już za tydzień w niedzielę 2 października nasza Drużyna uda się na wyjazd do Sandomierza i rozegra mecz z miejscową Wisłą. 

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski 2:1 MKS Podlasie Biała Podlaska (0:1)

0:1 Jakub Mażysz 1′
1:1 Michał Nawrot 67′ (k)
2:1 Illia Tymoshenko 90′

KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrzyski: Burek, Sylwestrzak, Camargo, Nawrot, Tymoshenko, Brągiel (62′Dziubiński), Chernii, Bełczowski, Cukrowski (73′Pawlik), Burzyński (44′Ziółko), Mężyk.

Podlasie Biała Podlaska: Misztal, Spring (74′Nojszewski), Kot (85′Galach), Chyła, Kozłowski, Pigiel, Podstolak (74′Kosieradzki), Andrzejuk, Wojczuk, Mażysz, Kobyliński (59′Bahonko).

Żółte kartki: Burzyński, Sylwestrzak, Cukrowski, Bełczowski – Wojczuk, Kobyliński, Spring, Kot, Nojszewski.

Czerwona kartka: Burek, Persona (poza boiskiem).

Sędzia: Jakub Pych (Tarnów).

Skrót meczu: https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR17I5dDkxuejTJmGTKOYFitipc3TRSTBZl7CKL0Jebg3Y8OFSy8aYdsSrM&v=dOecmxXhGDQ&feature=youtu.be&ab_channel=SerwisKlubuKSZO

Nasi sponsorzy i partnerzy