Aktualności

DOMOWA PORAŻKA Z AVIĄ ŚWIDNIK!

Pierwsza groźna sytuacja miała miejsce w 11 minucie spotkania. Kamiński długim zagraniem zmienił stronę do Wyjadłowskiego, który podał do Pigiela, a ten zagrał piłkę w pole karne między bramkarza, a obrońców jednak w ostatnim momencie jeden z defensorów gości wybił piłkę. Goście z kolei znakomitą sytuację stworzyli w 22 minucie, kiedy Uliczny dośrodkował do Paluchowskiego, który z bliskiej odległości nie skierował piłki głową do siatki. Dwie minuty później ponownie groźnie dośrodkowywał Wyjadłowski, jednak ponownie na piątym metrze brakowało zawodnika, który skieruje piłkę do siatki. W 27 minucie goście zdobyli jedyną bramkę, która padła tego spotkania. Zawodnicy Avii utrzymali się przy piłce po próbie wysokiego odbioru przez nasz zespół, Paluchowski zagrał do Maja, który pięknym uderzeniem pod poprzeczkę zdobył bramkę. Przed przerwą uderzał groźnie jeszcze Kapuściński, jednak jego uderzenie na rzut rożny sparował bramkarz gości, a po stronie Avii uderzał Maj, jednak również niecelnie.

Po przerwie pierwszą sytuację stworzyli sobie przyjezdni, a sprzed pola karnego uderzał Małecki, jednak dobrą interwencją popisał się Misztal. W 62 minucie było blisko bramki wyrównującej. Salak zgrał do Orzechowskiego, który dośrodkowywał, jednak piłka ostatecznie wylądowała na poprzeczce gości. Niedługo później bardzo bliski zdobycia bramki był Avdieiev, którego uderzenie z rzutu wolnego minimalnie minęło bramkę. Najlepszą okazję do wyrównania miał Wyjadłowski, jednak w sytuacji sam na sam z bramkarzem lepszy był ten drugi, który obronił uderzenie oraz zdążył wybić z linii bramkowej piłkę, która toczyła się do bramki. Nasza drużyna napierała, co sprawiało że na boisku było więcej miejsca i goście mogli również podwyższyć wynik za sprawą Raka, jednak ten z najbliższej odległości nie potrafił skierować piłki do siatki. W 89 minucie uderzał jeszcze Kosieradzki, ale tego dnia bramkarz przyjezdnych w każdej z groźnych sytuacji był górą.

 

 MKS Podlasie Biała Podlaska – Avia Świdnik 0:1 (0:1)

Podlasie: Misztal – Kapuściński, Podstolak, Avdieiev, Salak, Andrzejuk (46' Orzechowski), Kamiński, Pigiel, Jakóbczyk (62' Kosieradzki), Kobyliński (69' Pacek), Wyjadłowski.

Nasi sponsorzy i partnerzy