Aktualności

Sobotnim sparingiem z Huraganem Międzyrzec Podlaski zakończyliśmy czwarty tydzień przygotowań do rundy wiosennej.

Czwarty tydzień przygotowań za Nami. Huragan pokonany!

Sobotnim sparingiem z Huraganem Międzyrzec Podlaski zakończyliśmy czwarty tydzień przygotowań do rundy wiosennej. W trzecim meczu kontrolnym w zimowym okresie przygotowawczym pokonaliśmy Huragan Międzyrzec Podlaski 4:0. Bramki dla naszej Drużyny zdobyli: Artur Balicki x2, Wiktor Niewiarowski i Damian Lepiarz. Poniżej przedstawiamy podsumowanie czwartego tygodnia przygotowań przez trenera Artura Renkowskiego.

,,Za nami umiarkowanie ciężki tydzień pod kątem obciążeń treningowych. Następne dwa tygodnie będą szczytowe, w których zaliczymy po 7 jednostek treningowych + mecz, więc wysiłek będzie spory. Dbamy jednocześnie o regenerację, aby nie dopadały nas kontuzje czy przeciążenia i pod tym kątem jesteśmy zadowoleni z postawy zawodników, że profesjonalnie podchodzą do codziennego procesu treningowego. W tygodniu mocno skupialiśmy się na zachowaniach zawodników na pozycjach w posiadaniu piłki, odpowiednim pozycjonowaniu między formacjami przeciwnika oraz zabezpieczeniu ataków, aby przeciwnicy nie mogli wychodzić z szybkimi atakami. Podsumowaniem była gra kontrolna w której zobaczyliśmy wiele dobrych rzeczy, dzięki czemu bardzo często gościliśmy w okolicach pola karnego albo już w samym polu karnym przeciwnika. Do poprawy zdecydowanie zachowania w samej szesnastce oraz skuteczność, bo bramek mogło być więcej. Cieszą optymistyczne informacje dotyczące zawodników, którzy do tej pory byli wyłączeni z gry. Mateusz Chyła w następnym tygodniu być może już wejdzie w trening z drużyną. Maciej Wojczuk  pracuje indywidualnie i nie odczuwa bólu, więc jest już zdecydowanie bliżej powrotu na boisko. Tomasz Andrzejuk będzie jeszcze jakiś czas wyłączony z treningów - czeka go rehabilitacja i zobaczymy, jak sprawnie będzie ona przebiegała. Michał Nos również za tydzień lub dwa powinien być już w pełni gotowości do rywalizowania o miejsce w bramce”.

Nasi sponsorzy i partnerzy