Aktualności

W 14 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna udała się na wyjazd do Lublina. Po bramkach Arkadiusza Kota i Jakuba Mażysza nasz zespół wygrał z Lublinianką 1:2.

Czwarte zwycięstwo w sezonie. Lublinianka pokonana!

W 14 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna udała się na wyjazd do Lublina. Po bramkach Arkadiusza Kota i Jakuba Mażysza nasz zespół wygrał z Lublinianką 1:2. Pierwsza połowa spotkania nie obfitowała w sytuacje podbramkowe, a gra toczyła się głównie w środku boiska. W 54 minucie po rzucie rożnym i zamieszaniu w polu karnym o piłkę powalczył Mateusz Chyła, który zdołał odegrać do niepilnowanego Arkadiusza Kota. Arek przyjął sobie piłkę i nieczysto uderzył w kierunku bramki gospodarzy. Bramkarz miejscowych rzucił się w ciemno w drugą stronę i piłka wylądowała w siatce. W 66 minucie długą piłkę w nasze pole karne posłał Norbert Myszka. Mateusz Majewski zgrał piłkę głową do Michała Palucha, a ten niepilnowany przyjął piłkę na klatkę piersiową i uderzył z powietrza pod poprzeczkę dając wyrównanie Lubliniance. W 78 minucie po dośrodkowaniu z rzutu rożnego w wykonaniu Briana Galacha, Jakub Mażysz zgubił krycie obrońcy i strzałem głową ustalił wynik spotkania na 1:2.

Już w najbliższą sobotę 5 listopada o godzinie 16:00 kolejny mecz w Białej Podlaskiej. Nasza Drużyna zmierzy się z rezerwami Cracovii Kraków. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie!

Lublinianka Lublin 1:2 MKS Podlasie Biała Podlaska (0:0)

0:1 Arkadiusz Kot 54′ 
1:1 Michał Paluch 66′
1:2 Jakub Mażysz 78′

Lublinianka Lublin: Czarnogłowski, Chodziutko, Śledzicki, Myszka, Futa, Tymosiak, Baran (63′Flis), Rak, Niegowski (89′Skrzycki), Majewski, Paluch.

Podlasie Biała Podlaska: Misztal, Nojszewski, Kot, Chyła, Salak, Pigiel, Bahonko, Andrzejuk (68′Piotrowski), Kosieradzki (76′Kurowski), Mażysz, Galach (90′Kobyliński).

Żółte kartki: Niegowski, Futa, Tymosiak, Myszka - Andrzejuk, Mażysz, Piotrowski.

Sędzia: Dawid Deptuła (Ignatki).

Link do meczu: https://www.youtube.com/watch?v=F2q1hx8C21Y&ab_channel=LubliniankaTV

Nasi sponsorzy i partnerzy