Aktualności

W 7 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna udała się na wyjazd do Nowego Targu. Po bramce Diela Springa nasz zespół zremisował z Podhalem Nowy Targ 1:1.

Cenny punkt w Nowym Targu. Piąty remis w tym sezonie.

W 7 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna udała się na wyjazd do Nowego Targu. Po bramce Diela Springa nasz zespół zremisował z Podhalem Nowy Targ 1:1. Był to bardzo ciężki mecz na niezwykle trudnym terenie - najdalszy wyjazd w sezonie. Już w sobotę 17 września o godzinie 19:00 na stadionie przy Piłsudskiego 38 nasza Drużyna podejmie zespół ŁKS Łagów. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie. Przedsprzedaż biletów na sobotni mecz rozpocznie się w czwartek 15 września od godziny 15:00 w Biurze Klubu. Do zobaczenia na stadionie!

NKP Podhale Nowy Targ 1:1 MKS Podlasie Biała Podlaska (0:0)

1:0 Adrian Rakowski 50′ 
1:1 Diel Spring 72′

Podhale Nowy Targ: Styrczula, Drobnak (57′Majeran), Wajsak, Mazurek, Cuber (57′Szczepański), Żurek (57′Banik), Ligienza, Styrczula (80′Wydra), Płatek (80′Żołądź), Szynka, Rakowski.

Podlasie Biała Podlaska: Misztal, Spring, Kot (77′Salak), Chyła, Kozłowski, Pigiel, Podstolak, Andrzejuk, Galach, Kosieradzki (60′Mażysz), Kobyliński (46′Kurowski)(77′Bahonko).

Żółte kartki: Wajsak - Kosieradzki.

Sędzia: Maciej Węgrzyk (Rybnik).

Skrót meczu: https://fb.watch/fuKzmTX9VX/

Nasi sponsorzy i partnerzy