Aktualności

W 23 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna udała się na wyjazd do Połańca. Po bramce Damiana Lepiarza nasz zespół przegrał z Czarnymi Połaniec 2:1.

Bez punktów w Wielką Sobotę. Porażka w Połańcu.

W 23 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna udała się na wyjazd do Połańca. Po bramce Damiana Lepiarza nasz zespół przegrał z Czarnymi Połaniec 2:1. W 37 minucie po złym zachowaniu naszej defensywy strzałem zza pola karnego wynik meczu otworzył Michał Banik. W 66 minucie po dośrodkowaniu Marcina Pigiela piłkę w polu karnym opanował Damian Lepiarz, który minął obrońcę i pewnym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy. W 76 minucie w polu karnym faulował Erwin Bahonko, a Eryk Galara pewnym strzałem ustalił wynik spotkania na 2:1. Poniżej przedstawiamy podsumowanie meczu przez trenera Artura Renkowskiego.

,,W piłce często o wyniku decydują momenty, a nie sam przebieg spotkania. Szczególnie na takim boisku na jakim dzisiaj był rozgrywany mecz wiedzieliśmy, że nie możemy stracić bramki bo jedna czy dwie sytuacje mogą przesądzić o wyniku meczu. W kluczowych sytuacjach meczu jednak dalej brakuje nam chłodnej głowy, doświadczenia i wyrachowania. Tracimy zbyt proste bramki, a w III lidze można bardzo dobrze punktować, opierając się na dyscyplinie, poświęceniu i pewności w obronie. Możemy żałować szczególnie momentu po wyrównaniu wyniku, gdzie byliśmy co chwilę pod bramką przeciwnika, mieliśmy świetną sytuację ze stałego fragmentu gry i musimy takie momenty wykorzystywać. Nie wykorzystaliśmy, więc wracamy z niczym i musimy szukać zwycięstwa za tydzień z Podhalem Nowy Targ".

Czarni Połaniec 2:1 MKS Podlasie Biała Podlaska (1:0)

1:0 Michał Banik 37′
1:1 Damian Lepiarz 66′
2:1 Eryk Galara 76′

Czarni Połaniec: Wieczerzak, Misztal, Bakowski, Bawor, Smoleń, Banik (80′Wątróbski), Kałaska, Galara (80′Żądło), Wiktor, Łąk (60′Łąk), Martinez (90′Płużek).

Podlasie Biała Podlaska: Misztal, Salak (75′Nojszewski), Arak, Chyła, Kozłowski, Pigiel, Bahonko (81′Kurowski), Podstolak, Kosieradzki, Lepiarz, Balicki (75′Wnuk).

Żółte kartki: Smoleń, Banik - Arak x2, Kozłowski.

Czerwona kartka: Arak (za dwie żółte).

Sędzia: Patryk Świerczek (Brzesko).

Nasi sponsorzy i partnerzy