Aktualności

W 12 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna udała się na wyjazd do Radzynia Podlaskiego. Niestety nasz zespół przegrał z miejscowymi Orlętami 2:1. Bramkę dla naszej Drużyny zdobył Jakub Mażysz.

Bez punktów w Radzyniu Podlaskim. Porażka w derbach.

W 12 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna udała się na wyjazd do Radzynia Podlaskiego. Niestety nasz zespół przegrał z miejscowymi Orlętami 2:1. Bramkę dla naszej Drużyny zdobył Jakub Mażysz. Od 34 minuty nasz zespół musiał grać w osłabieniu. Drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną zobaczył Tomasz Andrzejuk po faulu na Mateuszu Ozimku. W 62 minucie meczu bramkę dla naszej Drużyny po fantastycznie rozegranym rzucie wolnym i asyście Marcina Pigiel strzałem głową zdobył Jakub Mażysz. W 71 minucie spotkania wyrównującą bramkę po strzale z rzutu wolnego zdobył Michał Kobiałka. W 81 minucie bramkę na wagę 3 punktów dla gospodarzy zdobył Piotr Kuźma, który z najbliższej odległości strzałem głową wpakował piłkę do bramki. Już za tydzień w sobotę 22 października o godzinie 17:00 rozegramy kolejny mecz w Białej Podlaskiej. Naszym przeciwnikiem będzie zespół Stali Stalowa Wola. Wszystkich kibiców serdecznie zapraszamy na to spotkanie. 

Orlęta Radzyń Podlaski 2:1 MKS Podlasie Biała Podlaska (0:0)

0:1 Jakub Mażysz 62′
1:1 Michał Kobiałka 71′
2:1 Piotr Kuźma 81′

Orlęta Radzyń Podlaski: Bubentsov, Szymala, Duchnowski, Kamiński, Chaliadka, Ozimek (35′Skrzyński), Rycaj (65′Kaczyński), Korolczuk (65′Kuźma), Kobiałka, Koszel, Maj (90′Mnatsakanyan). 

Podlasie Biała Podlaska: Misztal, Salak (59′Spring), Kot, Chyła, Kozłowski, Pigiel (76′Nojszewski), Podstolak, Andrzejuk, Wojczuk (68′Galach), Mażysz (76′Kobyliński), Kurowski (59′Bahonko).

Żółte kartki: Andrzejuk x2, Kot.

Czerwona kartka: Andrzejuk.

Sędzia: Piotr Chojnacki (Warszawa). 

Nasi sponsorzy i partnerzy