Aktualności

W 5 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna udała się na wyjazd do Świdnika. Po bramce Jakuba Mażysza nasz zespół wygrał z Avią Świdnik 0:1.

Bardzo ważne zwycięstwo w Świdniku. Avia pokonana!

W 5 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna udała się na wyjazd do Świdnika. Po bramce Jakuba Mażysza nasz zespół wygrał z Avią Świdnik 0:1. Był to bardzo ciężki mecz na trudnym terenie, ale ostatecznie 3 punkty przyjechały do Białej Podlaskiej. Już w piątek 2 września o godzinie 19:57 na stadionie przy Piłsudskiego 38 nasza Drużyna podejmie zespół Czarnych Połaniec. Wszystkich kibiców serdeczenie zapraszamy na to spotkanie. Przedsprzedaż biletów na ten mecz rozpocznie się w środę 31 sierpnia od godziny 15:00 w Biurze Klubu.

Avia Świdnik 0:1 MKS Podlasie Biała Podlaska (0:0)

0:1 Jakub Mażysz 80′ 

Avia Świdnik: Rosiak, Kursa, Midzierski, Mykytyn, Maluga (85′Niewęgłowski), Popiołek (85′Górka), Uliczny, Góralski, Kompanicki, Zając (75′Kocoł), Rak (65′Białek).

Podlasie Biała Podlaska: Misztal, Pigiel, Salak, Chyła, Kozłowski (78′Kot), Spring (78′Nojszewski), Podstolak, Andrzejuk, Kurowski (70′Bahonko), Galach, Kosieradzki (68′Mażysz).

Żółte kartki: Góralski – Podstolak.

Sędzia: Karol Iwanowicz (Lublin).

Nasi sponsorzy i partnerzy