Aktualności

W 31 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna podejmowała zespół Lublinianki Lublin. Nasz zespół wygrał to spotkanie 5:2.

12 zwycięstwo w tym sezonie. Lublinianka pokonana!

W 31 kolejce 3 ligi grupy IV nasza Drużyna podejmowała zespół Lublinianki Lublin. Nasz zespół wygrał to spotkanie 5:2. Już w 8 minucie po dośrodkowaniu Mateusza Chyły i celnej główce wynik spotkania otworzył Artur Balicki. W 11 minucie po dośrodkowaniu Jana Kozłowskiego z rzutu rożnego również uderzeniem głową na 2:0 podwyższył Jarosław Kosieradzki. W 37 minucie uderzeniem zza pola karnego Jarosław Kosieradzki zdobył trzecią bramkę, a zarazem swoją drugą w tym spotkaniu. W 43 minucie meczu kontaktową bramkę dla zespołu gości zdobył Marcin Szczepaniak. Minutę później po dośrodkowaniu Jana Kozłowskiego bramkę na 4:1 zdobył Dawid Nojszewski. Po przerwie zobaczyliśmy jeszcze dwie bramki. W 63 minucie ponownie zagrywał Mateusz Chyła, a drugą bramkę w tym spotkaniu zdobył Artur Balicki. W 86 minucie wynik spotkania na 5:2 ustalił Hubert Gorecki. Sobotni mecz był debiutem w 3 lidze naszego bramkarza Michała Nosa - serdecznie gratulujemy. Poniżej przedstawiamy podsumowanie meczu przez trenera Artura Renkowskiego.

,,Trzecie spotkanie w ciągu tygodnia, a czekają nas jeszcze dwa w nadchodzącym. Z tego powodu kilku zawodników dostało wolne i więcej czasu na boisku otrzymali zawodnicy, którzy nie mogli liczyć na więcej minut w poprzednich meczach. Nasza płynność gry uległa pogorszeniu, za dużo było niedokładności i niewymuszonych strat. Różnica w jakości pilkarskiej między drużynami powinna być większa. Najważniejsze są jednak 3 punkty, które ważą tyle samo, co w każdym innym spotkaniu. Przed nami mecz pucharowy, który teraz jest dla nas najważniejszy, a stawką jest awans do finału wojewódzkiego".

MKS Podlasie Biała Podlaska 5:2 Lublinianka Lublin (4:1)

1:0 Artur Balicki 8′
2:0 Jarosław Kosieradzki 11′
3:0 Jarosław Kosieradzki 37′
3:1 Marcin Szczepaniak 43′
4:1 Dawid Nojszewski 44′
5:1 Artur Balicki 63′
5:2 Hubert Gorecki 86′

Podlasie Biała Podlaska: Nos, Nojszewski, Chyła, Kot, Kozłowski (57′Koryciński), Salak (63′Sweklej), Bahonko (57′Podstolak), Andrzejuk, Kosieradzki (52′Szatała), Balicki, Kurowski (63′Lepiarz).

Lublinianka Lublin: Błażucki, Misiurek, Płocki, Brzyski (80′Drąg), Szczepaniak, Matyjaszczyk (65′Sternik), Książek, Malec (75′Choina), Kołacz, Knapp (46′Flis), Skrzycki (46′Gorecki).